Modułowe oprogramowanie służące do zarządzania urządzeniami drukującymi, wydrukiem, użytkownikami, kontrolą i optymalizacja kosztów.

Oprogramowanie to jest wykorzystywane przez większość producentów urządzeń wielofunkcyjnych.

System Q-Vision pozwala wprowadzić w przedsiębiorstwie pięćdziesięcio procentowe oszczędności związane z drukiem i obsługą urządzeń.System posiada funkcje zliczania i wyceny wartości wytwarzanych dokumentów, która informuje użytkownika o możliwości obniżenia kosztów wydruku poprzez zmianę ustawień dokumentów wyjściowych.

Działanie w praktyce

Nieodebrane wydruki zostają usunięte z kolejki wydruku w czasie określonym przez administratora klienta. Zainstalowanie systemu znacznie zwiększa bezpieczeństwo w kwestii ochrony danych osobowych, drukowane dokumenty pozostają w kolejce wydruku do momentu własnoręcznego odebrania ich przez właściwego użytkownika.

Logowanie do urządzenia może odbywać się poprzez automatycznie generowany pin lub poprzez często używaną w biurach kartę zbliżeniową. Raporty dotyczące informacji, które zbiera system generowane są automatycznie lub na żądanie administratora

bg

System Q-Vision

Formularz
zgłoszeniowy

Jesteś zainteresowany oprogramowaniem?
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza!